Program

Úterý 3. 12.
Zpěvák a kytarista Honza Nedvěd mladší vystoupí spolu s kapelou Příbuzní. Těšit se můžete na staré i nové singly.
Úterý 3. 12.
Pražské Divadlo VOSTO5 k nám přiveze svou inscenaci Slzy ošlehaných mužů. Příběh loutkohereckou formou vypráví o českém běžci na lyžích, který společně se svým přítelem tragicky zahynul během mezinárodního závodu v Krkonoších.
Středa 4. 12.
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, texty pohrávající si s půvabem češtiny a prvotřídní hudebníci. Dan Bárta & Illustratosphere okouzlují posluchače napříč generacemi i hudebními žánry více než dvacet let.
Pondělí 9. 12.
Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka zahraje známé skladby ze slavných filmů. Například zazní skladby z filmů Star Wars, Pán prstenů, Hry o Trůny a i z českého filmu Starci na chmelu.
Úterý 10. 12.
Hudební revue. Celosvětový bestseller manželů Peaseových, kteří zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, v divadelní úpravě herce a režiséra Miroslava Hanuše.

Ze světa DÉKÁÓČKA

 
Během léta bude předprodej otevřen v pondělí a ve čtvrtek. Při jeho uzavření bude možné si koupit vstupenky online.
 
Divadla, koncerty, přednášky. Naplánujte si nové kulturní zážitky a pojďte s námi za kulturou.
 
S novou divadelní sezonou 2024/2025 chystáme mnoho novinek. Jednou z nich bude i Divadelní abonmá 2025.
 
Nejvyšší krajské ocenění pro pořadatele kulturních akcí a uznání v anketě města Jihlavy obdržela v květnu společnost DKO. Ocenění byla DKO udělena za uspořádání benefičního představení Dobytí severního pólu souborem ochotníků z Rantířova.
Chci dostávat novinky na e-mail
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO