Předprodej vstupenek

PRODEJ A ZAMLOUVÁNÍ VSTUPENEK

1) online prodej

2) přímý prodej a možnost zamlouvání osobně nebo telefonicky

Zahájení prodeje či zamlouvání je uvedeno vždy u konkrétního pořadu. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou. Dobu rezervace vstupenek stavoví vždy DKO. Jednotlivé možnosti zamlouvání mají své časové omezení, které je pod objednávkovým formulářem vždy včas uvedeno. Poslední dva prodejní dny před konáním akce se již vstupenky nezamlouvají. Je možné je zakoupit, pokud není pořad vyprodán, přímo v předprodeji vstupenek nebo půl hodiny před zahájením akce v prodejním místě u příslušného sálu. Prodej končí 10 minut před začátkem akce (týká se pořadů DKO). Elektronicky lze vstupenky objednávat přes ikonu Zakoupit lístky u jednotlivých pořadů. Bez platné vstupenky není vstup do sálu možný.


PRODEJNÍ DOBA PŘEDPRODEJE 

Pondělí 7:30 - 11:00 12:00 - 17:00
Úterý zavřeno  
Středa zavřeno  
Čtvrtek 7:30 - 11:00  12:00 - 17:00
Pátek zavřeno  

 

MOŽNOSTI PLATBY 

1) v hotovosti v předprodeji vstupenek

2) platební kartou v předprodeji vstupenek

3) převodem - platbu je nutné uhradit do uvedeného data, ale vstupenky je možné vyzvednout až před akcí 

4) online platba kartou, následný tisk eVstupenky


PRO VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK, KTERÉ JSTE PROVEDLI ONLINE, JE NUTNÉ PŘEDLOŽIT

•  při osobní platbě v hotovosti či kartou: číslo vaší rezervace

•  při platbě převodem: číslo objednávky nebo variabilní symbol + jméno majitele vstupenek

Bez těchto údajů vám nebude objednávka vydána. Objednávky, které nebudou vyzvednuty v poslední možný prodejní den v době rezervace (do konce prodejní doby), budou automaticky stornovány.

 

VYZVEDNUTÍ VSTUPENEK

Zamluvené vstupenky je nutné vyzvednout do data určeného DKO při zamlouvání. Po tomto datu se objednávka ruší. Uvedený den, ať už se jedná o vyzvednutí vstupenek nebo případně upřesnění objednávky, se vždy rozumí do konce prodejní doby. Při zamluvení a následné změně počtu vstupenek, si DKO vyhrazuje právo změnit místa tak, aby nezůstávala jednotlivá, těžko prodejná místa.

 

PRODEJ VSTUPENEK PŘED ZAČÁTKY PŘEDSTAVENÍ

Pokud není pořad vyprodán, je možné zakoupit vstupenky i půl hodiny před jeho začátkem u vchodu do sálů.

 

VRÁCENÍ VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky není možné vrátit zpět do předprodeje, ani je poskytnout k dalšímu prodeji.

 

VÝMĚNA VSTUPENEK

Již zakoupené vstupenky nelze vyměnit. 

 

ZTRÁTA VSTUPENEK 

Náhradní vstupenky se neposkytují, vstup do sálu bez platné vstupenky není možný.

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM - STÁLÁ MÍSTA

Služba STÁLÁ MÍSTA je určena pro pravidelné návštěvníky DKO a zaručuje vám dvě stálá místa na pořady, jehož pořadatelem je DKO, nebo případně i na pronájemní akci, na kterou DKO prodává vstupenky.

  • Tato placená služba platí vždy na sezonu (září - červen).
  • Služba platí při objednání a vyzvednutí dvou míst v daném termínu. Při objednávání pouze jednoho místa nelze službu využít.
  • Dvě místa, která máte pro zaplacené období k dispozici, můžete potvrdit jakmile se objeví v rezervačním systému, nejpozději v uvedený den u toho kterého pořadu. Po určeném datu nelze nárok na vaše místa uplatnit.
  • Rezervaci vstupenek stanoví vždy DKO.
  • Potvrdit tuto službu na další období je možné pouze tehdy, pokud jste v daném období využili službu nejméně na šest pořadů, které se konaly a prodej na ně probíhal v DKO, a místa byla potvrzena a vyzvednuta v daném termínu.
  • V případě, že se vlastník služby objedná, ale následně nevyzvedne pět a více pořadů, si DKO vyhrazuje právo službu na další období tomuto vlastníku nepotvrdit.
  • Podrobné informace a podmínky obdrží každý vlastník při zaplacení služby.

Přijímáme zájemce o tuto službu na sezonu 2024/2025. Pro přihlášení nás kontaktujte na emailu program@dko.cz, uveďte své celé jméno a telefonní číslo.

DKO si vyhrazuje právo využít potřebný počet vstupenek pro vlastní potřebu. V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů volejte 604 293 037 v prodejní době předprodeje nebo pište na program@dko.cz. Změna programu je vyhrazena.


KONTAKT

DKO s.r.o.
Tolstého 1455/2
586 01 Jihlava

Renata Štěpánová

+420 604 293 037  ( nepoužívejte SMS zprávy)

email: program@dko.cz  (pouze informace) 

 

MÍSTO PŘEDPRODEJE

Předprodej vstupenek sídlí v DKO v budově C. Vchod najdete z Tolstého ulice, za zastávkou trolejbusů. Vyjdete po několika schodech do přízemí a odtud můžete pokračovat buď výtahen nebo pěšky do 1. poschodí vlevo, kde se na konci chodby předprodej vstupenek nachází. 

GPS souřadnice: 49.399684, 15.586977

 

Chci dostávat novinky na e-mail
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO