TEREZA MAŠKOVÁ

Tereza Mašková je česká zpěvačka, známá díky svým růžovým vlasům a velkým pěveckým rozsahům. V Jihlavě zazpívá vůbec poprvé.
Datum a čas konání
Datum a čas konání
19. 11. 2024 od 19:00
Místo konání
Místo konání
divadelní sál
Předpokládaná délka
Předpokládaná délka
1 hodina 30 minut
Kategorie
Kategorie
Koncerty
Věk
Věk
Pořadatel
DKO Jihlava
Vstupenky je možné online zakoupit a zarezervovat od neděle 12. 5. 2024 od 18:00. Osobně je možné vstupenky zakoupit, nebo telefonicky zamluvit, od pondělí 13. 5. 2024 v prodejní době předprodeje vstupenek.
Vstupné předprodej 440, 490
na místě 530 Kč

Více o představení

Tereza Anna Mašková se narodila 11. dubna 1996 v Třinci. Pochází z hudební rodiny. Hudbě se věnuje od sedmi let, kdy začala zpívat a hrát na klavír. Vystudovala obor muzikál na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Ve stejném čase začala hrávat klubové koncerty se svou kapelou.

Ve čtrnácti letech se probojovala do semifinále soutěže Česko Slovensko má talent. V červnu 2018 zvítězila v soutěži Česko Slovenská Superstar. V roce 2018 se  také stala jednou z hvězd pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas a ve stejném roce začala účinkovat v Činoherním klubu v inscenaci Sopranistky. V listopadu 2018 vydala své první album s výběrem skladeb, které zpívala v Česko Slovenské Superstar i s ukázkami ze show Tvoje tvář má známý hlas. Následně vydala debutový singl New Me a po něm singl Žár.

V červnu roku 2020 vydala své debutové album s názvem Zmatená, na kterém se nachází úspěšné singly jako například O nás dvou, Láskou se splést. V říjnu roku 2022 vydala druhé album s názvem Svět je málo růžový.

Na podzim roku 2023 Tereza Mašková tančila v české zábavné show Stardance, když hvězdy tančí. Na podzim téhož roku její první koncert vyprodal Velký sál pražské Lucerny. Letos na jaře odehrála své první tour po České republice, kde ji přišlo podpořit více než 3 500 fanoušků.

V březnu 2024 vyšel její nový singl s názvem Jíst, spát, meditovat, milovat.

 

Akce se koná za podpory města Jihlavy.

Chci dostávat novinky na e-mail
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO