ROBERT BALZAR TRIO - Conversation

Skupina Robert Balzar trio představí v rámci koncertu své poslední album Conversation.
Datum a čas konání
Datum a čas konání
27. 9. 2024 od 19:00
Místo konání
Místo konání
malá scéna
Předpokládaná délka
Předpokládaná délka
Kategorie
Kategorie
Koncerty, Malá scéna
Věk
Věk
Pořadatel
DKO Jihlava
Vstupenky je možné online zakoupit a zarezervovat od neděle 12. 5. 2024 od 18:00. Osobně je možné vstupenky zakoupit, nebo telefonicky zamluvit, od pondělí 13. 5. 2024 v prodejní době předprodeje vstupenek.
Vstupné předprodej 340
na místě 390 Kč

Více o představení

Hudba Robert Balzar Tria zachycuje nový, současný zvuk tří zkušených hudebníků v jednom organickém celku. Většinu repertoáru tria tvoří vlastní skladby, nebo úpravy nejen jazzových standardů. RBTrio například doprovázelo hvězdy takového kalibru, jako jsou kytarista a zpěvák Raul Midon nebo Kurt Elling. Robert Balzar Trio vydalo sedm autorských alb a vystupovalo na mnoha zahraničních koncertech, festivalech v Evropě a v USA. Pravidelně vystupuje s vynikajícím českým zpěvákem Danem Bártou.

V roce 2023 RBTrio vydalo své zatím poslední a výhradně autorské album s názvem Conversation. Desku nenatočili klasickým způsobem ve studiu, ale na pódiu v sále pro tisíc lidí v polském Cavatina Hall, které se nachází nedaleko českých hranic ve městě Bielsko Biala. Na albu spolupracovali s věhlasným polským zvukařem Tadeuszem Mieczkowskim. Právě písně z tohoto alba budou zahrána v rámci koncertu.

Robert Balzar Trio hraje ve složení:

Vít Křišťan - piano

Robert Balzar – kontrabas

Kamil Slezák - bicí

 

www.robertbalzar.cz

 

Akce se koná za podpory města Jihlavy.

Chci dostávat novinky na e-mail
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO