DIVADELNÍ ABONMÁ 2025

3. 6. 2024 |

 

S novou divadelní sezonou 2024/2025 chystáme mnoho novinek. Jednou z nich bude i Divadelní abonmá 2025.

Vedle tradiční služby stálá místa jde o další variantu předplatného. Díky abonmá si diváci budou moci zakoupit vstupenky na představení exkluzivních inscenací, které doposud nebylo možné vidět v krajském městě.

Do abonmá budeme zahrnovat inscenace s hlubším sdělením, oceňované divadelními kritiky, nabízející zábavu, ale i vyvolávající otázky nad různými tématy. Na divadelní scéně DKO budou v rámci abonmá hostovat jak inscenace pražských divadel, tak i z oblastních divadelních scén. Hledat budeme inscenace s aktuální tématikou, ale i atraktivně zpracované klasické tituly. Nebudeme se ale zříkat zvučných jmen uváděných v obsazení, nebo pod režijní, hudební či scénáristickou koncepcí.

VÝHODY PRO PŘEDPLATITELE

Jaké budou výhody pro předplatitele? Cena předplatného bude vždy výrazně výhodnější oproti cenám jednotlivých představení. Na danou sezonu máte svá sedadla blokovaná po celou dobu předplatného. Přesné termíny jednotlivých představení budou známy více jak pět měsíců před uvedením. Emailem vám budou doručovány veškeré novinky o dalších předprodejích a chystaných akcích.

JEDNÁME NAPŘÍKLAD O TĚCHTO INSCENACÍCH

DĚJINY NÁSILÍ – Švandovo divadlo na Smíchově / Divadelní zpracování stejnojmenné knihy současného francouzského spisovatele Édouarda Louise s Oskarem Hesem v hlavní roli.
ZAVŘETE OČI, SWING PŘICHÁZÍ - Royal Production / Příběh hvězd (Adina Mandlová, Lída Baarová, Oldřich Nový a další) zlaté éry československého filmu.
DEJVICKÉ DIVADLO – výběr konkrétní inscenace dojednáváme.
NA ZLATÉM JEZEŘE – Agentura Harlekýn, Divadlo Ungelt / Romantická komedie se Simonou Stašovou v hlavní roli.
TANEČNÍ HODINY – Divadlo Ungelt / Romantická komedie o sblížení dvou samotářů, jejichž silná vůle možná překoná i nepřekonatelné. Hrají Miroslav Táborský a Petra Nesvačilová.
ŽENY, DRŽTE HUBY! – divadelní spolek JEDL / Inscenace o ženě, Růženě Vackové, kterou nesrovnal do latě ani šestnáctiletý komunistický žalář.

V nadcházejícím ročním abonmá plánujeme zahrnout čtyři inscenace. Dvě inscenace budou mít termín v první polovině roku. Další dvě inscenace budou termínově spadat do druhé poloviny roku. 

Pokud máte zájem o informace o abonmá, napište nám na email marketing@dko.cz . Stačí uvést své kontaktní údaje, nebo vyplňte kontaktní formulář zde. Budeme Vás kontaktovat. 

Těšíme se na viděnou v hledišti DKO.

Chci dostávat novinky na e-mail
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO
DKO