• vstupenky.png, 6 kB
  • kultura.png, 32 kB
  • Abonmá
  • pronajmy.png, 36 kB
  • vzdelavani.png, 37 kB
  • festival_vina.png, 35 kB
  • stredni_skoly.png, 35 kB
  • ostatni_akce.png, 3 kB

NEJBLIŽŠÍ AKCE

více..

pondělí 16. března

DOČASNÉ ZRUŠENÍ AKCÍ

V tuto chvíli jsou všechny nejbližší akce ZRUŠENY. Ve většině případů jednáme o náhradních termínech. Více naleznete v aktualitách.

vstupné: více...

AKTUALITY

03|4|2020

MIMOŘÁDNÉ UZAVŘENÍ PŘEDPRODEJE

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK DKO JE UZAVŘEN DO ODVOLÁNÍ. ONLINE systém je v nepřetržitém provozu, Případné objednávky budou, co se týká délky rezervace, upravovány dle potřeby. Informace poskytujeme telefonicky zhruba v čase 8:00–11:00 a 12:00–15:00.

Aktuální informace budou rovněž vyvěšovány na vstupních dveřích DKO vždy v pondělí k 10:00. Předejte prosím tuto informaci všem, o kterých víte, že nevlastní PC. Děkujeme.

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE KE ZRUŠENÝM / PŘELOŽENÝM POŘADŮM

U všech pořadů se snažíme domluvit náhradní termín. Již zakoupené vstupenky budou na tyto náhradní termíny v platnosti. Pokud Vám však nebude některý z termínů vyhovovat, budou Vám peníze vráceny zpět. Vstupenky si tedy prosím pečlivě uschovejte.

Změny naleznete zde v aktualitách, vždy v pondělí jsou informace vyvěšeny na vchodových dveřích do DKO (z Tolstého ulice) a je odeslána zpráva přes newsletter (zasílání novinek).   Po znovuotevření předprodeje budou, pokud máte vstupenky zakoupené / zamluvené online, rozesílány i maily ke konkrétním pořadům. V případě zrušených pořadů budete rovněž informováni stejnou cestou. 

Vstupné Vám může být vráceno v určeném časovém období (opět bude oznámeno na webu i mailem) po znovuotevření předprodeje.

________________

Chcete-li dostávat aktuální informace, doporučujeme Vám zaregistrovat se na zasílání novinek na těchto našich stránkách (zcela vpravo dole).

________________

Zde naleznete informace jak o nejbližších pořadech, tak o akcích, které se již měly uskutečnit a jednáme o náhradních termínech.

Informace průběžně doplňujeme. Děkujeme Vám za trpělivost.

________________

SDĚLENÍ FIRMY PERFECT SYSTÉM (správce RS Colosseum)

Dovolujeme si Vás informovat, že veškeré vstupenky, které byly zakoupeny osobně na jakémkoliv prodejním místě, je nutné vrátit či vyměnit opět na stejném prodejním místě. Colosseum Ticket neumožňuje hotovostní prodeje vracet bankovním převodem vzhledem k vyúčtování.

Přes předprodej DKO musí být vráceny i eVstupenky - majitelům bude případné vrácení eVstupenek oznámeno e-mailem i s údaji, které je nutné dodat.

________________

 

Informace o nejbližších akcích...

OSM EURO NA HODINU

Původní termín konání: pátek 3. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNÍ.  Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

JAKUB KROULÍK

Původní termín konání: pondělí 6. dubna 2020  |  malá scéna

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNÍ.  Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

METODY VÝSLECHU

Původní termín konání: pondělí 6. dubna 2020  |  divadelní sál

Akce je přeložena na 9.10.2020.

Majitelé vstupenek budou informováni o možnosti vrácení vstupného. Vstupenky nebylo možné zakoupit v DKO.

 

PETR SEDLÁK A JEHO HOSTÉ

Původní termín konání: úterý 7. dubna 2020  |  gotická síň jihlavské radnice

AKCE JE BEZ NÁHRADY ZRUŠENA. Majitelé vstupenek byli informováni.

 

PRO TEBE COKOLIV

Původní termín konání: úterý 7. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNÍ. Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

SAMA PĚŠKY Z MEXIKA DO KANADY

Původní termín konání: středa 15. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu pravděpodobně NEUSKUTEČNÍ. Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

LEBURN MADDOX

Původní termín konání: čtvrtek 16. dubna 2020 | malá scéna

Z důvodu zrušení evropského turné se KONCERT BEZ NÁHRADY RUŠÍ. Vstupenky lze vrátit po opětovném otevření předprodeje.

 

SPORTOVEC JIHLAVSKA 2019

Původní termín konání: čtvrtek 16. dubna 2020 | divadelní sál

Akce se v původně plánovaném termínu pravděpodobně NEUSKUTEČNÍ. Čekáme na vyjádření pořadatele.

 

PLNOU PAROU

Původní termín konání: sobota 18. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu pravděpodobně NEUSKUTEČNÍ. Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

LORDS OF THE SOUND

Původní termín konání: neděle 19. dubna 2020  

Akce je přeložena na 10.10.2020.

Vstupenky nebylo možné zakoupit v DKO Jihlava. Více informací o vstupenkách na www.artpartner.cz

 

JIŘÍ SUCHÝ A JITKA MOLAVCOVÁ

Původní termín konání: úterý 21. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu pravděpodobně NEUSKUTEČNÍ. Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

____________________________________

 

Informace o pořadech, které se již měly uskutečnit a jednáme o náhradních termínech...

4 TENOŘI

Původní termín konání: středa 11. 3. 2020

Náhradní termín: pondělí 8. června 2020

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost vrácení vstupenek v případě, že Vám náhradní termín nebude vyhovovat, oznámíme po opětovném otevření předprodeje DKO.

 

DAN BÁRTA

Původní termín konání: pondělí 16. 3. 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA.  Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení, budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

KURZ TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

Původní termín zahájení kurzu: úterý 17. března 2020

AKCE SE V PŮVODNÍM TERMÍNU NEUSKUTEČNÍ

Přihlášení účastníci obdrží bližší informace. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

 

EWA FARNA

Původní termín konání: středa 18. března 2020

Koncert je přeložen na úterý 26. května 2020.

Více informací ohledně koncertu a vstupenek na info@funtastic.art, 605 157 157.

 

CELLO GALLA

Původní termín konání: neděle 22. března 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA. S pořadatelem akce jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

Sdělení Filharmonie G. Mahlera

Vážení přátelé, jak víte, opatřeními české vlády k omezení šíření koronaviru je zakázáno pořádání kulturních akcí, proto jsme museli přesunout naplánované koncerty na pozdější termíny. My ve filharmonii netrpělivě vyhlížíme konec nouzového stavu a zákazu shromažďování, abychom mohli opět koncertovat. Do té doby přijměte pozvání na shlédnutí těch nejpopulárnějších koncertů z historie naší filharmonie. Vždy ve středu a neděli bude na kanálu Filharmonie G. Mahlera na Youtube zpřístupněn záznam vybraného koncertu. Začneme 1. a 5. dubna uvedením Novoročního koncertu 2020, v dalších týdnech budou následovat: Koncert 3 operních div (2019), Galakoncert k 15. výročí založení filharmonie (2018), Slavné nejen filmové melodie - the best of 10 years (2019). 

Záznamy byly pořízeny ze statické kamery umístěné v sále DKO za účelem dokumentace, omluvte proto pracovní charakter záznamu. Rovněž omluvte sníženou kvalitu obrazu a zvuku, která je způsobená záměrným snížením kvality ze strany Youtube. 

Jak si záznam přehrát? 

Nejsnazší způsob je kliknout na odkaz:  https://www.youtube.com/user/MAHLERFILHARMONIE a poté kliknout na první příspěvek v pořadí.

Nebo přejděte na stránky https://www.youtube.com/ a vyhledejte Filharmonie G.Mahlera. Z nabízených příspěvků vyberte profil Filharmonie G. Mahlera označený velkým písmenem F nebo logem filharmonie a klikněte. Z nabízených videí vyberte ten první. V případě nesnází nás kontaktujte. 

Vážení přátelé, jedním z benefitů hudby je povznášení ducha a zlepšení nálady. Budeme potěšeni, pokud i poslech našich koncertů přispěje k důstojnému zvládnutí nelehké situace, které jsme všichni vystaveni. Spolu to zvládneme.“

 

SKOTSKO – Patrik Dekan

Termín konání: pondělí 23. března 2020 

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA.  Jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

 

CAVEWOMAN

Původní termín konání: úterý 24. března 2020  

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA.  S pořadatelem akce jednáme o náhradním termínu. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

Oficiální vyjádření společnosti Point – pořadatele představení Cavewoman v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu:   

„Zakoupené vstupenky na naše představení zůstávají v platnosti a my Vás budeme nejpozději v den kdy bude oficiálně oznámen konec zákazu návštěvy divadel  informovat o termínech náhradních představení prostřednictvím web stránek, sociálních sítí a našich prodejních partnerů.  

Děkujeme za pochopení vážné situace, která díky tomuto opatření pro nás a pro tisíce dalších firem v České republice nastala. Prosíme naše diváky: nepodléhejte panice a zachovejte nám přízeň. Děkujeme a těšíme se na Vás v náhradním termínu – produkce Cavewoman“

 

BOBRŮVANKA

Původní termín konání: středa 25. března 2020

AKCE JE BEZ NÁHRADY ZRUŠENA. Možnost vrácení vstupenek oznámíme po opětovném otevření předprodeje DKO.

 

FESTIVAL VÍNA

Původní termín konání: sobota 28. března 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA.  Budeme se snažit společně s vinaři najít pro Vás náhradní termín, abychom Vás o tuto oblíbenou akci ani letos nepřipravili.

 

BRATŘI EBENOVÉ

Původní termín konání: čtvrtek 2. dubna 2020

Akce se v původně plánovaném termínu NEUSKUTEČNILA.  Jednáme o náhradním termínu na podzim 2020. Po jeho oznámení budete seznámeni i s možností vrácení vstupenek.

____________________________________

 

14|8|2018

Pro vyzvednutí objednávek, které jste provedli ON-LINE, je nutné předložit

•  při osobní platbě v hotovosti | kartou:  číslo Vaší rezervace

•  při platbě převodem:  variabilní symbol nebo číslo rezervace + jméno majitele vstupenek 

Bez těchto údajů Vám nebude objednávka vydána. 

více aktualit...

NEJBLIŽŠÍ AKCE

více..

pondělí 16. března

DOČASNÉ ZRUŠENÍ AKCÍ

V tuto chvíli jsou všechny nejbližší akce ZRUŠENY. Ve většině případů jednáme o náhradních termínech. Více naleznete v aktualitách.

vstupné: více...

DKO s.r.o.
Tolstého 1455/2
586 01 Jihlava

Předprodej +420 604 293 037
pondělí  7:30–11:00  a  12:00–17:00  
čtvrtek   7:30–11:00  a  12:00–17:00  
Předprodej je až do odvolání uzavřen
     
Vchod z ulice Tolstého     
  

 

Mediální
partneři:
loga/CRo-Vysocina-WEB.jpg loga/index.pngloga/ogo-City-jihlava-web.jpg
Naši
partneři:
loga/jihlava.jpgloga/smj-50.jpgloga/jipocar-50.jpgloga/rengl-50.jpg
GDPR ready
DKO, s.r.o.Kulturní dům Jihlava