• vstupenky.png, 6 kB
  • kultura.png, 32 kB
  • Abonmá
  • pronajmy.png, 36 kB
  • vzdelavani.png, 37 kB
  • festival_vina.png, 35 kB
  • stredni_skoly.png, 35 kB
  • ostatni_akce.png, 3 kB

NEJBLIŽŠÍ AKCE

více..

pondělí 12. října

Z důvodu nařízení Vlády o nouzovém stavu se až do odvolání nemohou konat kulturní akce. Více informací získáte v Aktualitách a u jednotlivých pořadů.

vstupné: více...

mezi_program.png, 1 kB

čtvrtek 22. října

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

V souvislosti se současnou situací je předprodej vstupenek až do odvolání UZAVŘEN.

vstupné: více...

Projekt MALÁ SCÉNA ŽIJE (rok 2014)ÚNOR 2014


JAN SPÁLENÝ TRIO - úterý 11. února 2014 

Jan Spálený TRIO je komornější verze známějšího uskupení ASPM (Amatérské sdružení profesionálních muzikantů). Nezaměnitelný a jedinečný Jan Spálený je český multiinstrumentalista, skladatel a zároveň textař. Vystoupil společně s Filipem Spáleným a Michalem Gerou. Slyšeli jste písně potemnělých příběhů zarámované zvláštní pozitivní lyrikou, a hudbu, kterou u nás lze jen velmi těžko s čímkoliv srovnávat. Písničky v Triu jsou komornější verzí a navazují na folkbluesové začátky raných osmdesátých let.

obrazek1468pomocny

 

 

VOSTO5: KOŠIČAN 3 - úterý 25. února 2014 

VIOSTO5 je generačním divadlem spojujícím v sobě poetiku moderního kabaretu na text založený na nadsázce, improvizaci a mystifikaci. Své náměty čerpá především z domácího prostředí. Schopnost uchopit omšelý motiv, téma, situaci či atmosféru, které dřímají v povědomí naší společnosti, zasadit je do souvislostí dneška a upozornit tak na jejich jedinečnost, je metodou divadlu VOSTO5 vlastní.

Divadlo nabízí divákům pohled na naši společnost očima generace, která dětství a rannou část puberty strávila ještě před Listopadem, ale do života se pustila až po něm. I vy jste se mohli zúčastnit cesty do mýty opředených Košic...

obrazek1469pomocny

 

 

 


BŘEZEN 2014


JIŘÍ SCHMITZER - úterý 18. března 2014 

Jiří Schmitzer je na české scéně vnímám publikem především coby herec, ale lidé si ho mohou také zafixovat jako těžko zařaditelného, velmi osobitého písničkáře. Skládá i hudbu pro divadelní inscenace, vydal již 4 alba převážně humorných písniček. Popularitu mu v posledních letech zajistily nejenom filmy, ale především jeho písničkové recitály. Jeden z nich jste měli možnost vychutnat si i Vy.

obrazek1478pomocny

 

 

 


DUBEN 2014


JANA LOTA - úterý 22. dubna 2014

 

Temně snová, melancholicky laděná s osobitým zastřeným hlasem.

Jana Lota plánuje vydat v roce 2014 novou desku. Stejně jako u předchozí desky Děvčátko, kde vynikaly silné zvukové plochy a mix jemné elektroniky s akustickými nástroji, i tentokrát by neměly chybět aranže Mirka Chyšky (J.A.R.), které nechávají vyniknout  osobitému a silně návykovému hlasu Jany. Jana Lota vystupuje buď s celým ansámblem nebo komorněji v triu, kdy ji můžete zastihnout buď ve společnosti z jedné kombinací španělky, piana či basy. Jana Lota má za sebou spolupráci s takovými jmény jako s Milanem Caisem (Tatabojs), Honzou P. Muchowem (EOST), Honzou Křížkem (Blue Effect) či Michalem Pavlíčkem. Hostovala na deskách kapel Wohnout, Kryštof či autorském albu Připraveným (Carloff, Roreček, Valach), kde se objevuje společně s Michalem Malátným, Davidem Krausem, Richardem Krajčem či Michalem Hrůzou. Pro duet s Richardem Krajčem k titulní písni hry Kudykam - Přišlo mi to vhod, si ji vybral  Michal Horáček. Za tuto píseň byli nominováni na cenu Anděl 2009 jako Píseň roku. Podílela se i na soundtracku k filmu Alice Nellis Lidice.

 

Na jihlavském koncertu vystoupila jako host ŽOFIE KABELKOVÁ

 

www.janalota.com

obrazek1479pomocny

 

 

 


ŘÍJEN 2014


ESTER KOČIČKOVÁ & LUBOMÍR NOHAVICA - úterý 14. října 2014

 

Populární moderátorka, textařka a šansoniérka se představila jihlavským posluchačům za klavírního doprovodu svého kolegy Lubomíra Nohavici, který je zároveň autorem hudby k jejím písním.

 

 

 


LISTOPAD 2014


BUCHTY A LOUTKY: ČELISTI RELOADED - úterý 18. listopadu 2014

 

Po Psychu Alfreda Hitchcocka přivezl soubor do Jihlavy hororové loutkové divadlo Čelisti.

 

 

 


PROSINEC 2014


SINUHET - úterý 2. prosince 2014

 

Pražskou skupinu Sinuhet charakterizuje snový až intimní pop s přirozeně prokreslenými melodiemi a zároveň čitelnými, ale nevtíraným hitovým potencionálem.


NEJBLIŽŠÍ AKCE

více..

pondělí 12. října

Z důvodu nařízení Vlády o nouzovém stavu se až do odvolání nemohou konat kulturní akce. Více informací získáte v Aktualitách a u jednotlivých pořadů.

vstupné: více...

mezi_program.png, 1 kB

čtvrtek 22. října

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

V souvislosti se současnou situací je předprodej vstupenek až do odvolání UZAVŘEN.

vstupné: více...

DKO s.r.o.
Tolstého 1455/2
586 01 Jihlava

Předprodej +420 604 293 037
pondělí  7:30–11:00  a  12:00–17:00
čtvrtek   7:30–11:00  a  12:00–17:00  
Do odvolání je předprodej UZAVŘEN
Případné změny ZDE
     
Vchod z ulice Tolstého     
  

 

Mediální
partneři:
loga/CRo-Vysocina-WEB.jpg loga/index.pngloga/ogo-City-jihlava-web.jpg
Naši
partneři:
loga/jihlava.jpgloga/smj-50.jpgloga/jipocar-50.jpgloga/rengl-50.jpg
GDPR ready
DKO, s.r.o.Kulturní dům Jihlava